úterý 14. července 2015
Zelení si udělali ostudu
Krause fakt nemusím. Je to egoista, myslící si o sobě, že je nejlepší na světě. Ale tentokrát se musím zastat jeho. V jeho pořadu: uvolněte se prosím, Kateřina Jacques ukázala, jak zelení nerozumí své vlastní politice a ideje zdravé planety, na které je založen jejich program. Kateřina nedokázala odpovědět co je to biomasa.
Ale nato, že je (byla) ve vedení strany (ne řadová členka, která si neznalost může dovolit) která by biologická řešení měla mít v malíku, když je to její program, tak ukázala neznalost problému a už se nedivím, že navrhovali nesplnitelné a nenavrhovali skutečná řešení pro planetu. Hlavně že se dostali ke korytu.
Nedivím se, že nejsou schopni uznat, že momentálně jediný zdraví zdroj energie pro planetu, pro fungování naší civilizace je jaderná energie (teď nemyslím domácnosti, to by mohly vyřešit solární baterie a větrné elektrárny a vodní elektrárny). Proto že, jestli o jaderné energetice vědí to, co Kateřina o biomase, tak nevědí nic a ať se nepletou do něčeho, čemu nerozumí, ať neudělají více škody než užitku.
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat