úterý 14. července 2015

Něco o bezdomovcích a komunistickém myšlení

Tak jsem zjistil, že se komunisté opět uchylují k cenzuře. Jiné názory jim nejedou. Nebo že by jen někteří? Rozhodně ti jedinci dělají komunistům špatnou reklamu. Proto napíši vlastní článek.

Michal Ulvr - jr vyvěsil něco o demonstraci za bezdomovce a něco o tom, že se pro ně staví koncentrák...

Tak za prvé, ti bezdomovci si sami zvolili tento způsob života. Teď nemyslím ty, kteří ztratí domov a do týdne mají jiný, ale o těch, kteří se s tím smíří a už tak zůstanou. Pro normálního člověka je to nepochopitelné, nepřijatelné, potupné, ale nikoliv pro ně. Oni jsou spokojeni se svým životem a ani nechtějí něčí pomoc. Proč by jinak odmítali azylové domy, ubytovny, podnájmy? Jistě, nechodí do práce a nemají na zaplacení za ubytování, ale v azylových domech nikdo po nich nic nechce, jen dodržovat určité společenské normy, tedy udržovat v čistotě sebe i okolí a slušnost a poctivost. No a to se některým nelíbí. Tito lidé se o nic nezajímají, jen o to, co kde najdou nebo ukradnou a vyžebrají, kde si lehnou je jim jedno. Takový nic od společnosti nechtějí a vyžadují od společnosti, aby ona nechtěla nic od nich. Ani nejdou volit, takže, jestli tou demonstrací někdo chce nalákat voliče, tak jde špatnou cestou.

Ale společnost se stejně stará, staví nové prostory pro takové lidi, jenže to pan Michal opět považuje za koncentráky. Tedy, jestli je koncentrák to, že na noc se tam musí vrátit na přenocování, a asi i na umytí, vyprání si oděvu a počítám, že to bude i s nějakou krmí, a přes den budou moci jít, kam chtějí, bez nutnosti návratu, tak tím milý Michal udělal parádní službu náckům. Protože ti tvrdí, že koncentráky nebyli taková hrůza a holocaust popírají úplně.

Místo takových hurá akcí, by měli komunisté spíše na čas ubytovat bezdomovce u sebe (ono jich není tolik, rozhodně je jich méně než komunistů) aby se vykoupali, vyspali, najedli. Měli by bezdomovcům a nezaměstnaným pomáhat shánět práci, ubytování, měli by pořádat sbírky na chudé a bezdomovce. Skládat se jim na jídlo, ubytování, ošacení, starat se o jejich hygienu. Víte jaká by to byla giga reklama? Ani by nepotřebovali volební kampaň. Toto by se rychle rozkřiklo.

Souhlasím s tím, že jsou tu statisíce lidí nasraných. Když to zjednoduším, tak 2,5 milionu volí pravici, 2,5 milionu volí levici, a 3 miliony nevolí vůbec. Ty pravicové by to nepřesvědčilo, ale z těch nevoličů si typněte kolik by je volilo, kdyby se komouši takto starali? Odhadem tak polovina určitě a i ti bezdomovci (opět minimálně polovina) by šli volit. Vlastně jsou komunisté tím, že to nedělají, proti sobě. Ukazují, že jim zas tak moc to lidské dobro, neleží na srdci. Ukazují, že jejich politika je: mít se co nejhůř, až se lidi seberou a půjdou udělat revoluci. Svrhnou demokracii (pro ně kapitalismus) a nastolí socialismus. A do čela se opět postaví jediná "správná" strana: Komunistická! A nastaví opět směr komunismus.

Žádné komentáře:

Okomentovat