neděle 19. července 2015

O úřednické vládě

Nejvyšší čas na reformy Zatím politici, zvláště levicoví (ČSSD) zameškali, co se dalo. Byli u vlády 8 let. Nejdříve přerušili reformy ODS (Klausovi kufříky), pak sami odkládali 8 let své reformy. A nakonec celé 3 roky nenechali dělat reformy ODS. Reformy tedy nejsou a nás čeká další a další zadlužování. Populistická politika levice se nám pěkně prodražuje a vede ke kolapsu, za který nám další generace od plic poděkují. Ale teď, když máme úřednickou vládu, které o nic nejde, které nejde o vítězství v dalších volbách a udržení moci, tak by měla reformy udělat. Měla by se do toho pustit a při hlasování by se ukázalo, jak to strany myslí s dobrem v naší zemi. Úřednická vláda by se neměla ničeho bát. Neměla by být vázána ideologiemi. Nemusí se ohlížet na preference a oblíbenost. Vždyť ať bude, jaká bude, stejně po volbách odejde. Měla by pracovat podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. A politici by měli taky jít do toho. Těm taky o nic nejde. Kdyby to dopadlo špatně, tak to svedou na úřednickou vládu (experti na svalování viny na druhé je levice) a když to dopadne dobře, tak si přičtou body, protože přeci hlasovali pro (opět expert na chlubení se cizím peřím-levice) Tak páni konšelé, máte šanci něco pro nás udělat. Tak dělejte. Jestli jste se báli reforem, tak teď nemusíte. Jo, a jestli se bojíte, že vám voliči hlasování pro reformy spočítají, mám pro vás radu: hlasujte tajně a zápis o hlasování zamkněte do tresoru na pevné petlice. Takto se nikdo nedozví o vaší zbabělosti, kdybyste náhodou hlasovali proti a oni se povedly. A ani špatné rozhodnutí, kdyby se nepovedly, a vy jste hlasovali pro. V případě úspěchu se pak můžete chlubit, že to je vaše zásluha, v případě neúspěch, že vy jste byli proti.

Žádné komentáře:

Okomentovat