středa 15. července 2015

O KSČSSD

ČSSD vyhrála volby proto, že geniálně vsadila na lidskou vlastnost: chci všechno, ale zadarmo. No a kdo mi sáhne na peníze, je lump. Lidé raději budou platit vyšší daně (tyto peníze nevidí), než aby měli osobně sáhnout do peněženky. To levice ví, proto raději zvýší daně nebo zadluží stát, než by měli lidé platit osobně (poplatky, DPH, a pod.) Co oči nevidí, to srdce nebolí. Tak hurá k dalšímu zadlužování, ono to nějak dopadne. Na koho asi, no stejně na nás všechny. Ale ke státnímu bankrotu je ještě daleko. Nebo ne? A ještě vsadila na naší špatnou zkušenost s cizí armádou. Zatím jsme na cizí armády vždy dojeli. No, škoda že jsme byli 40 let na špatné straně. V západní Evropě (hlavně v Německu) proti Americkým základnám nic nemají a dokonce se okolní obce z nich živí. No škoda. ps: taky bych nebyl nadšený z přítomnosti cizí armády, ale tady jde jen o radar, ne o zbraně, tak mi nevadí . Poslední dobou se můžeme přesvědčit, že už úplně zrudli nebo se zbláznili. Už neexistuje ČSSD, ale strana Jánošíků. To už nejde nazvat ani populismem. Tak z úst ředitele zeměkoule a spasitele všech lidí, pána s nejkrásnějším mozkem, jsme se mohli dozvědět jediný, účinný, lék na krizi. Vezmeme bohatým (zvýšíme daně pro bohaté), dáme chudým (zvýšíme přídavky, nemocenské, zavedeme 13 důchody). A postaráme se, aby lidi nakupovali. Páni, jak mě chce donutit, abych si koupil auto, TV, pračku… No fakt, je to největší mozek v dějinách. Akorát nevím, jak novodobý Jánošík tohle dokáže. LIDI, PŘEMÝŠLEJME, NAD TÍM, CO ŘÍKAJÍ POLITICI Z ČSSD a KSČ(M)!

Žádné komentáře:

Okomentovat