úterý 14. července 2015

O co skutečně jde?

Odbory a levice mají za cíl jediné, destabilizovat naší společnost, svrhnout vládu a dosadit vládu levicovou.

A ví, že má velkou oporu u ČSSD, která jediná může veřejně z pozice opozice presentovat celospolečensky program odborů a pod tlakem na koalici, toho docílit. Tak že, odborům nejde o lidi, ale o změnu vlády, jinak by slyšeli hlas vlády, že se nebude konat to, proti čemu chtějí odbory protestovat. Třeba zdravotnické odbory musí vědět, že třeba zdravotníky platí ředitel nemocnice, tedy ne vláda. Tak že, ať si jdou protestovat proti zaměstnavateli, ne proti vládě. Taky nechápu, že se strašně bojuje proti výpovědi bez udání důvodu. Slušný zaměstnavatel to nikdy nezneužije, neslušný klidně důvod napíše, i kdyby si ho měl vymyslet a kdo by se mu postavil a ohrozil i sebe? A ještě udělá zaměstnanci takové peklo, že zaměstnanec bude rád, když nakonec odejde sám. A pokud vím, tak to se dělo i za socialismu. Když se někdo někoho chce zbavit, tak se ho zbaví, i kdyby měl použít násilí. Tomu žádný zákoník práce nezabrání. A tímto opět přicházím k protestům na snižování platů. Vláda nikomu neříká, aby snižovali podle tabulek platy, jen mění pevnou tarifní složku (u státních zaměstnanců). A záleží na zaměstnavateli, nadřízeném, jak si s tím poradí. A opět, slušný nadřízení nebude snižovat plat, raději ušetří na provozu, a neslušný toho zneužije. A opět, když se někoho bude chtít zbavit, tak mu dá málo a co s tím zaměstnanec nadělá? Ale proč už předem tvrdit, že všichni zaměstnanci a nadřízení jsou svi..?

Celé ty protesty odborů mě přijdou jen jako účelové. Zestrany odborů a levice,jde o svržení pravicové vlády a uchopení moci, a o lidi jde až v poslední řadě.

Žádné komentáře:

Okomentovat