úterý 14. července 2015
Jak to dopadlo?
Obával jsem se, že vyhraje plný hrnec a je jedno, jestli bude na dluh, a je jedno, jestli to bude naposled, než zodpovědnost pro budoucnost, kdy časem taky bude plný hrnec, a nebude to poslední hrnec. V prvním případě myslím Paroubka a KSČSSD, ve druhém ODS a pravice. Jsem rád, že to tak nedopadlo.
Jestli šli volit mladí, tak by podle toho, co se dělo na internetu, měla vyhrát pravice. Ale obávám se, že mladý to nezajímá a staří jsou zvyklí jít k volbám a komunističtí voliči jsou sakra disciplinovaní. Obávám se, že ten talíř pro dnešek vyhraje nad zodpovědností pro zítřek. To byly mé myšlenky před volbami, jsem rád, že jsem se mýlil.
Gratuluji pravici k vítězství. A opovažte se mezi sebou hádat a nedohodnout se. Koukejte udělat koalici ODS+TOP09+VV a koukejte pro nás pracovat čestně, poctivě, ku prospěchu nás, lidí a státu, ne ku prospěchu vás. A jestli zklamete, tak vám vytahám uši a budu volit komunisty. Tak nezlobte a pracujte do roztrhání těla.
Překvapilo by mě, ale tím by u mě bodovali, kdyby Paroubek předstoupil před kamery a zřekl se sám sestavování vlády, protože pravice má skoro 120 křesel, popřál skutečným vítězům - pravici. Tedy, u mě by Paroubek s ČSSD bodoval a řekl bych si, že je to kus chlapa. No, nestalo se tak, jen odstoupil a už jen chyběla píseň jako na Slovensku u Mečiara.
Jen teď děkuji snad nové ČSSD, že na rozdíl od Paroubkovi ČSSD, který neuznal vítězství Topolánka celé 4 roky, tak Sobotkova ČSSD Nečasovo vítězství uznala a poslušně se přesunula do opozice.
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat