neděle 27. září 2015

Bude tu opět komoušská vláda?


A víte co? Docela se těším, až si i komunistická banda vrahů, sáhne na vládu. Ať jdou do vlády. Ať lidi poznají, že to nejsou mesiáši, s kterými přijde ráj na zem. Samozřejmě, peklo s nimi asi nepřijde, jako přišlo po jejich únorovém puči. Ale očekávaný ráj nepřinesou také. Z druhé strany mám z toho strach.

Komouši se buď budou chovat, jako Italští či Francouzští komunisté. Tedy bez tendence, získat totální moc a začít budovat skvělé socialistické zítřky a demontovat tak demokracii. V Itálii se střídali po válce nepřetržitě ve vládě, hned po válce to tam dokonce vypadalo na jejich převzetí moci totálně, jako u nás. Ve Francii se dostali do vlády v 60 letech. Lidé v těchto zemích pochopili, že to nejsou mesiáši, přinášející ráj pro chudé a střední vrstvy, jak se čekalo.

Naopak, přinesli jen problémy. Dnes už tam komouši zřejmě nikdy nedostanou takovou moc, aby se tam mohl režim změnit. Tedy, pokud krize nebude extrémně veliká. Tato Evropská cesta by nebyla nebezpečná a znamenala by jen dočasné levicové vládnutí, bez reforem a nekončícího mejdanu, podle hesla: po nás potopa. Než ho vystřídá, opět dočasné, vládnutí pravice, plná reforem, škrtů, hašení ekonomických problémů po velkém levicovém mejdanu.

Nebo budou mít tendenci, udržet se u moci co nejdéle. Postupným, skrytým oklešťováním demokracie, svobody projevu v médiích, manipulací s veřejným míněním. Zaváděním populistických opatření, která se budou líbit nejen jejich voličům, ale i většině střední třídy. A začnou manipulovat s volbami. Vydají se zkrátka Ruskou cestou. Tato cesta se mi zdá nejpravděpodobnější.

A obávám se, že si zvolí tu Ruskou cestu. Ta Evropská je pro ně nebezpečná. To by se mohlo stát, že se sice občas dostanou do vlády, ale už nikoliv k moci. Tedy, že by už neměli nikdy takovou sílu, aby tu mohli cokoliv ovlivnit a změnit. Proto by pro ně byla lepší ta Ruská cesta. Na venek se tvářit demokraticky, v nitru být stále totalitní. Oficiálně bychom stále měli demokracii, jen lidé žijící u nás, by viděli, že tomu tak není.

Ještě tu stále hrozí třetí cesta. Čínská. Politická totalita se vším všudy. Zákaz opozice, zrušení voleb, potlačení základních lidských práv, persekuce, kriminály, cenzura, vyhazov ze škol a práce, z politických důvodů. Ale zato by loajální občané mohli dál podnikat, jedni by bohatli, jiní by dál byli chudí. Jen nevím, jestli by se touto cestou, vydali až do konce. Protože v Číně dnes nemají důchody, a bezplatné školství a zdravotnictví.

Tak Češi. Na shledanou v lepších časech... Jen doufám, že dříve, než se začnou provalovat aféry na jejich vládu, tu opět nebude cenzura, aby se to opět lidi nedozvěděli, a opět mohli vyřvávat, že za nich to nebylo.

Co lidi vede do náruče komoušů?


Docela by mě zajímalo, proč lidi stále věří straně, která vraždila, zavírala, pronásledovala nepohodlné, vyhazovala ze zaměstnání a škol, kradla (a ne jen při znárodnění, ale okradla i ty nejchudší, při měnové reformě), vyvlastňovala, vyháněla z domovů. Postupně zavřela celý národ (zadrátované hranice a zákaz volného cestování). Jak to, že této zločinecké organizaci někdo stále věří? A co vlastně od nich čekají?

Myslí si snad jejich voliči, že už jsou fakt demokratický? Že nezavedou cenzuru (o kterou se snaží i nyní, když protestují proti informacím o jejich době)? Že nebudou zkorumpovaní (jak by nyní mohli, když nejsou na rozhodujících místech, což je jediný důvod, proč nejsou u žádných kauz)? Že snad opět bude zdravotnictví a školství zdarma (proboha, to nebylo ani za nich)? Že snad zvýší každému platy, důchody, dávky tak, že všichni budou mít stejně (to také neměli ve své době. Platy byli od 800 do 14 000 kč, a důchody byli od 0 - pro bývalou "buržoazii", továrníky, statkáře, feudály, až po á 5 000 kč. čísla jsou nepřesná, ale dají se zjistit přesná čísla)? Nebo si myslí, že budeme opět a navždy, všichni chodit do důchodu maximálně v 60 letech a budeme mít důchod ve výši dosavadního platu? Nebo si snad myslí, že opět budou rozhodovat o cenách? S tím, že nám zůstanou "kapitalistické" dnešní platy, ale budeme mít "socialistické" ceny, které byli před revolucí? Nebo si snad myslí, že bude opět vymahatelnost práva, že budou potrestáni všichni, co kdy, kde, provedli, zvláště ti korupčníci, hlavně z řad pravice? Že se snad zruší všechny restituce a privatizace, a vše co patřilo státu, opět bude státu patřit? Opravdu si myslí, že komouši už jsou jiní, polepšení, demokratičtí???

Opravdu by mě zajímalo, co vede ty voliče do náruče komunistů. Jestli si ale myslí, že vše co jsem napsal, opravdu zavedou a provedou, tak jsou to hlupáci nebo hodně naivní a věcí neznalý lidé. A nebo to jsou jen prostě závistivci, který si mysleli, že po revoluci (89) budou kapitalisticky žít, za socialistických podmínek. Zkrátka se na systému nic nezmění, jen budou mít ten blahobyt, co mají na západě. A to hned, a všichni na tom budou stejně, aniž by pro to něco udělali. Že jim stát zajistí, ten kapitalistický blahobyt, aniž by pro to něco udělali. Protože na blahobyt mají přeci nárok všichni, ne? Proč by měl blahobyt mít jen někdo? Přeci, jak mile se narodím, mám právo žít v dostatku a blahobytu! Jak mile dospěji, mám právo žít v dostatku a blahobytu! Jak mile nastoupím do zaměstnání, aniž bych ještě něco udělal, mám právo žít v dostatku a blahobytu. Jak mile dosáhnu určitého věku, mám právo žít v dostatku a blahobytu, ať jsem něco dělal či ne! To dá rozum, no né?

Mě osobně je jasné, že nemůžu žít jako Rothschild, pokud budu jen zaměstnanec, odpíchnu si jen svých 8 hodin, a pak budu doma u telky trávit volno po práci a o víkendech. Ale přeji každému úspěšnému a bohatému, který si svůj blahobyt zasloužil prací a nápady. A obdivuji je, že tomu věnovali celé dny, bez víkendů a dovolených. A že toho dosáhli, a na cestě k tomu, stále zůstali poctivý.

Komunistická cenzura sklízí své plody až dnes. Lidé si myslí, jak jsou ty komouši čestný, poctivý, ale jen díky tomu, že o jejich nepoctivosti a nečestnosti, nikdy, když byli u moci, nečetli a neslyšeli. Protože ani nemohli, když to bylo zakázané. I proto budou ještě za sto let, pro jejich příznivce a pro odpůrce pravice (a zvláště ODS), pravice (a zvláště ODS), jen zloději, tuneláři, korupčníci. Protože o tom vědí, slyšeli to a četli. To že i komouši, když měli moc, byli stejní, ohledně té zlodějny, korupce, tunelů (jinak byli horší), to nevědí, protože to nečetli a neslyšeli. A tak si myslím, že si komouši denně říkají: ZLATÁ CENZURA!

Volby 2013. Dotazník pro strany od voliče


Mé otázky na internetu některé rozčilují, nechápou je, a odkazují mě na program stran, na mítinky. Dokonce jsou některým tak nepříjemné, že jestli vůbec odpoví, tak jen aby ze mě udělali nějaký obtížný hmyz, který je třeba zamáčknout. Ale já nechci číst desítky programů, a už vůbec ne celé, protože mě nezajímají všechna témata. A tak jim položím otázky jen k tomu, co mě zajímá a jak poznám jejich myšlení. Jistě, mohou si vymýšlet, ale já oslovuji jen ty, jejíž názory a programy, jsou všeobecně známi. Tak nelze nalítnout na úplné lži. A také prý je otázek hodně a nepřehledně. Tak jsem své otázky rozdělil a očísloval do více skupin, a doplnil dalšími otázkami.

A proč bych se měl táhnout někam, často kilometry, protože žádný politik nenavštíví každou vesnici a osadu, věnovat mu svůj čas (i kdyby měl zanedbat své povinnosti) a peníze (za jízdenku, za benzín) pokud možno se ho moc neptat, a neutrácet tak "jeho" drahocenný čas? A hlavně, pozor na složité, nebo nedej bože kritické, otázky a témata? A pokud já nepolezu za politikem, a pokud nemohu z důvodu nemoci, stáří, tělesného postižení za ním lézt, tak mám holt smůlu? A pokud politik nestojí o mě, tak já nestojím o takového politika! A pokud nestojí politik o mě před volbami, tak už určitě o mě nebude stát po volbách! NA TAKOVÉHO POLITIKA JÁ NEMÁM NÁLADU A JEN DOUFÁM, ŽE TAKOVÝ POLITIK ČASEM "VYMŘE"!

Jako příklad, jak si představuji skutečný zájem o voliče, o lidi, uvedu dvě strany z opačných pólů. Svobodní a komunisty. Obě jsou na mé otázky sdílní. Některé skupiny otázek jsem doplnil o další. Proto je zveřejňuji znovu, a jen se omlouvám za opakování Svobodným a komunistům, protože ostatní mě ještě neodpověděli, tím to pro ně nebude opakování, ale další prosba o odpověď.

No, nevěřím, že by nějakou stranu a politiky, zahrnulo 8 milionů voličů otázkami. Ale prosím: Vezmu-li, že je kolem 6000 obcí, v nich je minimálně tří členné zastupitelstvo (to už je minimálně kolem 20 000 politiků), dále mají nějaké poradce, volební štáb, příznivce, což by bylo tak 5x tolik? (asi 100 000 lidí). Počítám-li, že každá strana není v každé obci, ale budu počítat průměrně tak 5 stran na obec. To už dělá baj-očko tak minimálně 500 000 lidí, zabývající se politikou. Tak mi netvrďte, že těch 500 000 (a to minimálně) lidí, nedokáže odpovídat na otázky 8 000 000 voličů, děleno 60 dní (dva měsíce před volbami) = 133 333 na den, děleno 20 000 politiků v každé straně (v podstatě jejich mluvčí, znající program a názory strany a politiků té strany), což dělá 3 až 4 lidi na den. Opravdu se nedá denně odpovědět 6 až 7 lidem? NEVĚŘÍM!


Otázky, co byste chtěli udělat, když budete v parlamentu a případně ve vládě:
A) Mezinárodní otázky:

1) Méně EU, více národní samostatnosti ANO - NE.

2) Ponechání si koruny místo eura ANO - NE.

3) Zůstat v NATO ANO - NE.

4) Více Islámu v Evropě ANO - NE.

5) Více globalizace ANO - NE.

6) Postupné politické přibližování a vznik větších státních celků, na úkor národních celků (příklad EU) ANO - NE.

7) Váš pohled na konflikt Izrael - Palestina. Viník je Izrael a oběť Palestina ANO - NE.

Otázky, co byste chtěli udělat, když budete v parlamentu a případně ve vládě:
B) Systémové (politické) otázky:

1) Demokracii, kapitalismus se sociálními prvky, ne socialismus ANO - NE.

2) Méně státu (menší daně, minimální regulace, rozhodování) ANO - NE

3) Více Individualismu než kolektivismu (více osobní odpovědnosti) ANO - NE.

4) Více soukromého sektoru, méně státního ANO - NE.

5) Každý strůjce svého osudu, ne stát a systém ANO - NE.

6) Všeobecné referendum ANO - NE.

7) Další rozšíření o prvky přímé demokracie o volbu starostů a poslanců (pokud zůstanou obě komory parlamentu) ANO - NE.

8) Zrušení jedné komory parlamentu (senát či sněmovnu) a její kompetence přesunout do té jedné komory (parlament) nebo rozdělit mezi presidenta, premiéra a parlament ANO - NE.

9) Většinový volební systém, kde vítěz bere vše ANO - NE.

Otázky, co byste chtěli udělat, když budete v parlamentu a případně ve vládě:
C) Systémové (ekonomické) otázky:

1) Vyrovnaný rozpočet (obecný, krajský, státní) ANO - NE.

2) Rovná daň (maximálně dvě), žádné progresivní zdanění ANO - NE.

3) Spoluúčast ve školství a zdravotnictví (poplatky) ANO - NE.

4) Podporovat jen ty, kteří to opravdu sami nezvládnou, z důvodů stáří a nemoci, postižení (adresné dávky) ne všechny ANO - NE.

5) Možnost mít na výběr mezi státními a soukromími fondy, zda a jak si budeme připlácet a šetřit na vzdělání, léčení, spoření na stáří ANO - NE.

6) Transparentnost všech zakázek pro obec, kraj, stát ANO - NE.

7) Financování stran, hnutí, sdružení, skupin, jednotlivců, a jejich propagace a volby, si každý bude hradit sám a ze sponzorských darů ANO - NE.

Otázky, co byste chtěli udělat, když budete v parlamentu a případně ve vládě:
D) Otázky k práci a fungování politiků, stran, úředníků:

1) Politická, hmotná a právní odpovědnost za rozhodnutí obecního, krajského, státního úředníka a zvoleného politika, pokud dojde ke škodám ANO - NE.

2) Majetková přiznání a transparentnost účtů všech úředníků a politiků v obecných, krajských, státních úřadech a funkcích ANO - NE.

3) Morální kodex úředníka a politika s tím, že při důvodném podezření z porušení zákona, okamžitě odejde ze všech úřadů a funkcí, až do zbavení toho podezření, s možností návratu, a pokud tak neudělá, tak bude moci být odvolán voliči (nejde o hon na nepohodlné, proto by ten důvod musel být opravdu odůvodněný, ne pavlačové: jedna paní povídala) ANO - NE.

4) Volební program by měl být závazným slibem s tím, že při porušení tohoto slibu (nedodržení, konání opaku, odchod ze strany, hnutí, sdružení, skupiny, za kterou byl zvolen, protože krom senátu, je volen v rámci strany, hnutí, sdružení, skupiny, ne za sebe) by měl podle osobního kodexu sám odstoupit ze všech úřadů a funkcí, které zastává. A pokud tak neudělá, tak bude moci být odvolán voliči ANO - NE.

5) Spolupracovali byste s komunisty ANO - NE. Protože to není otázka na komunisty, tak oni ať odpoví: 5) Chcete návrat socialismu takového, jaký jste tu provozovali 40 let (nepočítám 50tá léta)? ANO - NE.

6) Šli byste do vlády i za cenu, že byste museli ustoupit od svého programu, a to hlavně od hlavních "pilířů" vašeho programu? ANO - NE.

7) Na závěr, můžete napsat hlavní "pilíře" vašeho programu? Stačí tak tři.


E) Otázky, jak se díváte na přelomové události v naší zemi:

1) Jak se díváte na události v Československu v roku: 1938, 1939, 1946, 1948, 1953, 1968, 1989?

2) Co hodnotíte kladně a co záporně (více jak dvě věci prosím) na 1 republice, (válku vynechám), na socialismu, na dnešní době?

3) Co je podle vás největší problém dnešní doby (alespoň 3 body prosím) a jak budete řešit vámi vybrané problémy?

4) Co je podle vás dobré na dnešní době (alespoň 3 body prosím), a proto byste to nechali beze změn?

5) Seřaďte pořadí jednotlivých republik (první, socialistická, dnešní) podle míry za A) demokracie, B ) životní úrovně, C) právního státu

Př: A) první republika, socialismus, dnešek. B ) socialismus, dnešek, první republika. C) dnešek, první republika, socialismus. (berte to jako příklad, takto seřazené to nemám ani já) Nejde mi o skutečnou míru demokracie, životní úrovně a právního a sociálního státu podle nějakých statistik nebo jiných ukazatelů, ale o vašem pocitu, jak to vidíte vy. Skutečný stav by mohl samozřejmě hodnotit ten, kdo byl v produktivním věku (ani dítě ani senior) ve všech dobách, což samozřejmě je biologicky vyloučeno :-D

6) Z jakých zemí světa bychom si měli vzít příklad a z jakých ne, po stránce jejich systémů (demokracie, ekonomika, právo, sociální systém, zákony) alespoň jeden z každé stránky.

Nepřipomínejme jen zločiny proti lidem, ale i proti ekonomice, státu a národu.


Myslím si, že na to jdeme špatně. Informovat jen o zločinech komunismu, je jako informovat jen o něčem, co se týká jen někoho, nikoliv všech. A těmto, komunisty postiženým lidem nemusí nikdy vysvětlovat, co jsou komunisti a jejich systém zač. Ty to poznali osobně, a ty je volit nebudou. Kdyby měli komunisté na svědomí holocaust nebo světovou válkou, bylo by to něco jiného. Nebo kdyby nestačili za sebou zamést stopy, jak se to nepovedlo nacistům (kdyby se jim to povedlo, respektive, kdyby měli dostatek času, jako komunisté, tak by dnes o jejich zločinech také nikdo nevěděl, a pro svět by nebyli tak nepřijatelní, jako nejsou nepřijatelní pro svět komunisté), byli by lidstvu odporní a nepřijatelní jako národní socialisté. Proto komunisty společnost toleruje.

Jistě, z části je to i tím, že o nacistech a jejich zločinech už byli napsány stohy knih, časopisů, článků, natočeny stovky dokumentů, filmů, a o komunistech zatím jen desetina toho co o nacistech. Ale i tak se najdou popírači těch zločinů (komunisté a jejich voliči). Jiní budou pochybovat, nevěřit, a i když uvěří, bude jim to jedno. Protože to nezažili a nezažil to ani nikdo z rodiny a příbuzných. Ti se často ohání: mě komunisti nic neudělali. No a nakonec jsou tací, kteří sice řeknou dobrá, ale dnes už je jiná doba, už se to nebude opakovat. A obě skupiny dodají: dnes jsou jiné problémy. Korupce, kriminalita, nezaměstnanost, zadluženost státu, nevyšetřování kauz a nepotrestání viníků… A ještě: to za komunistů nebylo, nebo: to by se za komunistů nestalo…

Tak těmto lidem (vynechám popírače zločinů, tedy komunisty a jejich voliče) nějaké zločiny komunistů jsou pro ně tak vzdálené, jako zločiny barbarů ve starém Římě. Oni sice vědí, že dnes se jim žije lépe, vidí kolem sebe zlepšení. I když jsou ovlivněni našimi bulvárními (tedy všemi) médii, ale v podvědomí vědí, že se mají lépe. Oni nechtějí socialismus ale sociální stát. Tomu odpovídá to, že počet komunistických voličů se za dvacet let nijak výrazně nezměnil (průměrně je volí kolem 600 000 lidí, což odpovídá tak 10% voličské populace). Komunisty volí jen jejich příznivci. Ale díky voličskému nezájmu, zdánlivě jejich preference rostou. A mezi těmi, kdo se nezajímají o volby, jsou právě ti, koho nezajímá že komunisté páchali zločiny, ale to, co se děje dnes. A díky komunistické cenzuře za socialismu, jsou přesvědčeni, že to za komunistů nebylo. (Až dnes sklízíme plody komunistické cenzury)

A pro tyto lidi, kteří už pomalu zastupují polovinu voličské populace, jsou sice komunisté nepřijatelní (jinak by je volili), ale jsou pro ně nepřijatelní i ostatní. Tito lidé věří tomu, že za komunistů nebyla korupce, kriminalita, nezaměstnanost, zadlužování státu, a veškeré zločiny se vyšetřovali a potrestali. ŽE JE TO HLOUPOST, VÍ KAŽDÝ ROZUMNÝ ČLOVĚK! ALE KDE JSOU NA TO DŮKAZY!!! Tak pokud nechceme, aby se ti co nevolí, rozhodli volit, a to pro ně to "menší" zlo, tedy komunisty, tak jim nemůžeme jen dokolečka dokola předhazovat vraždění a pronásledování za komunistů, ale podat důkaz toho, že i za komunistů se korumpovalo, byla kriminalita, nevyšetřovaly se všechny kauzy a netrestali jejich viníci. A že se také zadlužoval stát. Jinak než ten náš, ale jeho dluhy dnes musíme splácet my.

Zadlužovalo se ekonomickou zaostalostí a snižováním životní úrovně. Je potřeba nacházet takovéto důkazy. Důkaz jejich hospodaření, jejich činnosti. Přeci musí být nějaké důkazy, proč si komunističtí pohlaváři žili ve všeobecném nedostatku v dostatku. Proč si mohli dovolit zahraniční auta a vili za miliony, v době, kdy obyčejný člověk měl jen na Škodovku, Ladu, Trabanta… a ti kdo se měli lépe, dům za půl milionu (v tehdejších cenách). Je potřeba hledat důkazy jejich hospodářských zločinů na státě a občanech, ne jen zločiny na konkrétních lidech. Je potřeba usvědčit komunisty ze lži a z přetvářky, jak oni byli čistí. Je třeba ukazovat to, co postihlo všechny, ne jen někoho! To přesvědčí ty nevoliče, kteří se jinak budou zvyšovat, až půjdou k volbám už jen komunističtí voliči.

Voliče KSČ(M), ČSSD nepřesvědčí o zrůdnosti socialismu a komunistické myšlence nic. Ale aby těmto stranám nerostli preference z řad nevoličů, tak by se měli publikovat i věci, které zasáhli všechny, a které dnes ty nevoliče štvou a proto nevolí. Korupce, kriminalita, zadlužování, kauzy, nešetření těch kauz. I komunisté jich měli až nad hlavu. A důkazy k tomu musí být. A to, že nejsou všeobecně známi, je jen ukázkou, že média, státní správa (moc zákonodárná, výkonná a soudní a politika je stále v rukou komunistů. Jinak si to neumím vysvětlit.

Nejít k volbám: cesta k socialismu


Národ ztrácí paměť. Ti co pamatují socialismus, vzpomínají JEN na to dobré. Ti co ho nepamatují, jsou znechuceni dezinformacemi od těch, kdo ho pamatují, a porovnání s dnešní realitou. To, že byla realita tenkrát mnohem horší než je dnes, samozřejmě nevědí a nemohou vědět. Proto jsou ti mladí, co nepamatují socialismus (do této kategorie patří všichni kolem 35-40 let, protože jako děti a dospívající lidé, nemohli ještě realitu vnímat tak, jak jí mohli vnímat dospělý. A to proto, že se dospělý snažili je od té reality chránit. Což je přirozené chování drtivé většiny rodičů a dospělých vůbec. Chránit své mladé) rezignovali na zapojení se do společnosti a tím převzetí svého dílu za společnost. Nechtějí sice socialismus, ale nechtějí i tuto dobu.

Proto musíme v mladých vzbudit zájem o volby, aby šli volit, aby šli změnit tu společnost. Komunisté profilují z nezájmu voličů jít k volbám. Za celou dobu svobodných voleb, se přitom jejich skuteční voliči nerozrostli, zůstávají ve stejném počtu, ale snižující se počet všech voličů, jim přidává na preferencích. A komunističtí voliči jsou nejdisciplinovanější voliči. Ti mezi nevoliči nejsou. Mezi nevoliči jsou ti, kteří rezignovali. Kteří si říkají, že to nemá smysl. Jsou to naopak v drtivé většině voliči středu a pravice. Běžte volit, jinak se už nikdy nedozvíte pravdu. Jinak se dočkáte toho, že za pravdu budete pronásledováni. Prý že se nic nestane, když tu komunisté opět budou. Že už se nebude dít, co se dělo. Už jsou jiní, poučení. Ano, pravda.! Jsou jiní, jsou poučení, už nebudou opakovat chyby, nebude se dít, co se dělo.

Malá poučka pro ty, co nepamatují socialismus: Dříve jsme museli číst a poslouchat reportáže "mezi řádky" abychom se dozvěděli alespoň částečně pravdu. A tak: Ano, už se nebudou opakovat chyby roku 68 ani 89. Už vědí, jak tomu zabránit. Už se nebudou veřejně opakovat padesátá léta, protože se opět učí v Putimském Rusku (dříve se soudruzi učili v sovětském svazu), jak se to dělá s opozicí, volbami, protirežimními názory a těmi, kdo je šíří. Ano, jsou jiní, poučení, připravení na moc a jak si jí udržet. A demokracie a svoboda, byla pro komunisty vždycky až na posledním místě!

Chcete-li se sami přesvědčit, jak jsou komunisté "jiní" nechoďte k volbám, oni přijdou a vyhrají, nebo je rovnou volte. Pokud vám ale není lhostejná vaše budoucnost, budoucnost vašich dětí. Pokud vám není lhostejná demokracie a osobní svobody. Pokud pochopíte, že to, co se dělo za nich, bylo nesprávné, a pochopíte, že byť se to nemuselo dotýkat vás, vaší rodiny, všech, tak to, že se to dotýkalo jiných, je natolik alarmující, že je to pro vás nepřijatelné, tak věřím, že se rozhodnete správně, a zamezíte komunistům cestu k moci. To jde jediným způsobem:

1) jít k volbám. 2) nevolit komunisty (bohužel se to vztahuje i na jejich případné koaliční partnery, kteří ukazují, že byť hlásají demokracii, jsou pro svou moc ochotni, se té demokracie zříci. To znamená ČSSD, SPOZ, čímž se ukazuje, že tu nemáme demokratickou levici) 3) volte středové a pravicové strany. Je jich dost, nemusíte vybírat neoblíbenou ODS, nebo TOP09. Jen tyto tři kroky zabrání návratu komunistů, a tím experimentu, který by nám ukázal, nakolik jsou komunisté schopni se zreformovat. Já ten experiment rozhodně podstoupit nehodlám. Jako nehodlám podstoupit experiment, že bych si šel zaplavat mezi krokodýly, nebo vlézt do klece se lvy, nebo strčit ruku to terária s prudce jedovatým hadem. Některé experimenty prostě podstoupit nemusím A NECHCI.

Kdy odbory přiznají, že jsou politickou stranou?


Další odborový předák, Zavadil, jde do voleb za ČSSD. Tak jsem měl pravdu, když jsem odbory označil za třetí levicovou stranu, ovšem v utajení. Protože kdyby to hlásali nahlas, veřejně, tak by na těch stranických srazech, kterým říkali demonstrace, přišlo mnohem méně a méně lidí. Pokud je tyto politici, co si říkají odborový předáci, takto obelhávají a zneužívají už nyní, tak co asi budou dělat, až je zvolí? Vše co odborový předáci dělají, dělají pro koryta, a lidi to stále nechápou. Dál se nechávají oblbovat svými stranickými bossi, pod naivní představou, že to jsou odborový bojovníci, hájící jejich práva.

Lidi, kolik bude muset ještě otevřeně přijít do politiky odborových předáků, než pochopíte, o co té levicové straně odborů jde? České odbory nejsou svazem pracujících, aby je chránili před zvůlí zaměstnavatelů, ale regulérní levicová politická strana, považující všechny členy za straníky. A jejich demonstrace, na které vás verbovali, byli pro ně vždy stranickým srazem. Je na čase zahájit velký odliv řadových odborářů, pokud se odboroví bossové nezřeknou politickým ambicím a nezačnou dělat to, co mají. Žádná politika, ale obrana zaměstnance před zaměstnavatelem v tom kterém závodě. To je jejich práce, ne politicky motivované demonstrace. OTEVŘETE OČI!

Levicový program je potřeba rozebírat, vysvětlovat, a šířit to rozebrání. Tím se program levice rozcupe. I když pochybuji, že jejich voliči pochopí. Ty vede fanatismus, závist, nenávist, zloba. Ale tímto rozebíráním levicového programu, snad nepřibydou další, a možná že sem tam někdo odpadne. Tu závist a nenávist ke všem kapitalistům, bankám, pravici, podnikatelům, jim vštěpují levicové strany, zvláště extrémní: komunisté, a nyní k tomu zneužili i odbory. Protože sami politici neumí národ dovést na ulice, zato odbory ano. A tak odbory rádi (jejich bossové), za místa u korýtka, přijali tuto roli verbířů lidu, proti nespravedlivosti kapitalistického světa. Proti kapitalistům, bankéřům, podnikatelům, pravicovým politikům.

Ovšem, pokud se jim předvedou skuteční viníci té bídy, napojení na ČSSD a ODBORY. Normálnímu člověku, myslícího "selským" rozumem, musí být jasné, komu bída nejvíce prospívá. Ne kapitalistům, podnikatelům, bankám, pravici, ale naopak: levici a odborům, a speciálně extrémní levici: komunistům. Protože ti se nikdy a nikde nedostali jinak k moci, než v dobách špatných, válečných, bídných. Tohle je třeba lidem říkat. Co by měli kapitalisté, podnikatelé, banky, pravice z toho, aby byla bída? NIC A ZTRÁTU MOCI! Co by z bídy měli levice a zvláště ta extrémní? ZISK MOCI, TEDY VŠE!!! Protože co se stane, když lidé budou žít v bídě? Revoluce, která ty kapitalisty, podnikatele, pravici, smete, a k moci vyzvedne levici, zvláště tu extrémní!!!

A lid tleská, píská, volá… a v tom hluku neslyší, cinkot okovů. Ne milí lide, to nejsou okovy na rukou té kapitalistické sebranky, těch nenáviděných a proklínaných bankéřů, podnikatelů a pravicových politiků. To jsou i vaše okovy, vážení. Jenže to zatím nevíte, v blažené předtuše lepších zítřků.

Jak vypadá typický...

Tak jsem se dozvěděl, jak vypadá typický pravičák a typický levičák. Nějak mi to připomnělo, jak podle národních socialistů v Německu, věděli, jak vypadá typický Žid a Němec (a v socialismu, kdo je typický odpůrce komunismu a sovětského svazu). Tak by mě zajímalo, jak podle dotyčného vypadám já? A už také chápu, proč považuje tuto vládu za levicovou. Protože se na jeho popis nehodí nikdo z vlády. A jinak mě zklamal, takovej znalec všeho a udělá takovej kopanec. Považovat Hitlera a NSDAP za pravici, to je právě bolševické myšlení. A tvrdit, že někdo vypadá jako typický (cokoliv) je zase národně socialistický. O mě stále říká, že jsem bolševik nebo nacista, ale já bych v žádném případě neříkal to, co on, komunisté a národní socialisté (nacisté). 

V jeho přirovnání, chtěl patrně říci, že co pravičák, to nácek nebo fašoun. A zeptám se: jak jste došel k tomu, že Hitler byl pravičák? Za pravičáka ho po válce označil Stalin a už se to vžilo. Stalin a komouši se potřebovali odlišit. A tak opakovaná lež se stala pravdou. Potřebovali, aby se rychle zapomnělo na jejich spolupráci s národními socialisty. Jak si pomáhali. Jak komunisté pomáhali národním socialistům rozbít demokracii v Německu. Jak Stalin zásoboval Hitlera surovinami, aby se mu lépe bojovalo. Jak si dělili Polsko. Jak oba obsazovali Evropu (sověti krom Polska, Baltské státy a Finsko, kde dopadli katastrofálně a tak od dalšího válčení upustili). A tak se jim hodilo, že se na Hitlera (který na rozdíl od komunistů, nestačil zahladit stopy svých zločinů) provalili zločiny národního socialismu, a tak toho Stalin využil a označil socialisty a Hitlera, za pravici. Škoda, že nejdříve nevyhrál Hitler, aby se ukázali zločiny komunismu. To by potom svět nepřijal pohádku, o rozdílnosti obou ideologií. 

A přitom, národní i internacionální socialismu je jedno a totéž. Společných znaků je více než dost. Likvidace některých skupin obyvatel, likvidace rozdílů mezi třídami (ano i Hitler neměl rád bohaté, i proto získal ve volbách 40% hlasů, převážně chudých lidí), potírání individualismu na úkor společnosti, nulová nezaměstnanost (v obou případech byla práce povinná), pro rodinná politika, společné rekreace, bezplatná nebo dotovaná zdravotní péče a školství, důchody, ideologické dětské a mládežnické organizace, kde učili děti a mládež, tomu správnému myšlení, no a obě ideologie měli též podobné "státní" svátky. Socialisti den matek, komunisti MDŽ. 

A to jsem vybral jen ty příjemné podobnosti. Nebudu stále připomínat, že obě ideologie vraždili, konfiskovali majetky, měli koncentráky, cenzuru, zakázanou opozici, neexistující volby, pronásledovali své odpůrce, vyhazovali z práce a škol z politických důvodů, perzekuce celých rodin těch, koho pronásledovali. Obě ideologie měli státní bezpečnost (NSDAP- gestapo, KSSS- KGB (KSČ(M)- STB), obě ideologie měli svou vojenskou složku (NSDAP- SS a SA, KSČ(M)- LM) Obě ideologie měli totální moc. Tak že, opravdu mluvit o Hitlerovy a NSDAP (Mussolinim a fašismu) jako o pravici, je stejná volovina, jako mluvit o komunistech, jako o pravici.